MASZ PYTANIA?
+48 512 456 632
+48 696 043 863
slide 01
slide 02
slide 03

Polecamy

button szkolenia

sklep dla animatora

 REGULAMIN SZKOLEŃ I WARSZTATÓW

UWAGA!!! Zanim zadasz pytanie dokładnie przeczytaj cały REGULAMIN i dopiero wtedy, gdy nie znajdziesz w nim odpowiedzi na interesujące Cię zagadnienie zadzwoń lub napisz!

1. KONTAKT: 

nr telefonu: 512 456 632 lub 696 043 863

adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

fanpage na Facebooku: Baśniowa Kraina Szkolenia - wystarczy polubić, by być na bieżąco!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 18.00 - w pozostałych godzinach poświęcamy czas rodzinie, odpoczywamy, czytamy książki, oglądamy seriale :)

W godzianch od 18.01 do 8.29 odbieramy telefony TYLKO w przypadku zgarożenia życia :) :P więc jeśli jest to coś BARDZO PILNEGO napisz sms - w miarę możliwości oddzwonimy!

2. ORGANIZATORZY:

Organizatorami szkoleń i warsztatów są:

  • F.U. Baśniowa Kraina Ewelina Łuczak, Bysina 165, 32-400 Myślenice, NIP: 681-184-29-19 wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.12/00076/2013
  • Kreatoskop Szymon Łuczak, Bysina 165, 32-400 Myślenice, NIP: 552-150-57-97 wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.12/00067/2017

3. PROWADZĄCY:

Szkolenia i warsztaty prowadzi mgr Ewelina Łuczak - pedagog, animator - od 9 lat prowadząca imprezy i warsztaty dla dzieci i młodzieży.

4. MIEJSCE SZKOLEŃ i WARSZTATÓW:

Salę zawsze dostosowujemy do liczby uczestników dlatego też dokładny adres sali zostaje podany nie później niż na 7 dni przed planowanym szkoleniem. Informacja ta zostaje wysłana na emaila, z którego zostało wysłane zgłoszenie.

UWAGA: powyższa zasada może ulec zmianie jeśli na dane szkolenie w ostatniej chwili zapisze się wiele osób i jesteśmy zmuszeni szukać większej sali. 

5. GODZINY SZKOLEŃ I WARSZTATÓW:

Godziny w jakich szkolenia i warsztaty się odbywają podane są zawsze na stronie www.basniowakraina.info --> podstrona Szkolenia dla animatorów i nauczycieli --> zakładka "TERMINARZ".

6. PROGRAM SZKOLEŃ I WARSZTATÓW

Każde szkolenie i warsztaty zostały opisane na stronie www.basniowakraina.info --> podstrona Szkolenia dla animatorów i nauczycieli --> zakładka "OFERTA SZKOLEŃ"

7. CERTYFIKATY:

Po zakończeniu szkolenia lub warsztatów każdy uczestnik otrzymuje certyfikat jego ukończenia, na którym widnieją: dane organizatora, dane uczestnika, data, tutuł szkolenia lub warsztatów, ich cel, czas trwania oraz zakres programowy, jak również pieczęć i podpis organizatora i prowadzącego.

8. ZASADY ZAPISÓW:

  • zgłoszenia na szkolenia i warsztaty należy wysłać na email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • w zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu, datę i miasto szkolenia oraz nazwę szkolenia lub warsztatów.

UWAGA: jeśli przysyłasz dane innych osób podaj również ich adres email, abyśmy mogli wysłać bezpośrednio do tych osób informacje dotyczące miejsca i organizacji szkolenia

  • aby zgłoszenie zostało zarejestrowane a miejsce dla uczestnika zarezerwowane do zgłoszenia należy dołączyć potwierdzenie wpłaty zaliczki. Wysokość zaliczki oraz numer konta do wpłaty jest podany na stronie www.basniowakraina.info --> podstrona Szkolenia dla animatorów i nauczycieli --> zakładka "TERMINARZ". Wystarczy odszukać to szkolenie, które Cię interesuje!
  • w naszym REGULAMINIE zaliczka = zadatek a zadatek = zaliczka

UWAGA: w tytule przelewu wpisujemy TYLKO swoje imię i nazwisko oraz miasto szkolenia lub warsztatów - dla nas to bardzo WAŻNE!

  • osoby, które potrzebują fakturę za szkolenie z odroczonym terminem płatności 7 lub 14 dni NIE WPŁACAJĄ zaliczek! Przysyłają tylko swoje dane oraz DANE PLACÓWKI do wystawienia faktury! Wystawiamy faktury i przywozimy je na szkolenie lub warsztaty. Placówka opłaca faktury w ciągu 7 lub 14 dni od zakończeniu szkolenia.
  • jeśli w danym dniu odbywają się dwa różne szkolenia lub warsztaty to na mniej niż 14 dni przed ich planowanym rozpoczęciem nie ma możliwości migrowania między nimi.

9. POTWIERDZENIE ZAPISÓW:

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.30 do 18.00 i wtedy odpowiadamy na emaile.

UWAGA: Jeśli wyślesz zgłoszenie i w ciągu 3 dni roboczych nie uzyskasz odpowiedzi z magicznymi słowami "ZAPIS PRZYJĘTY" to znaczy, że Twój email do nas nie dotarł i musisz go wysłać jeszcze raz!

10. REZYGNACJA ZE SZKOLENIA LUB WARSZTATÓW

Biorąc pod uwagę to, że ponosimy koszty rezerwacji sali, noclegów, przygotowania materiałów oraz inne około szkoleniowe koszty poniżej podajemy zasady jakie obowiązują w przypadku wpłaty zaliczki a następnie rezygnacji ze szkolenia

1. informacja o rezygnacji na nie mniej niż 14 dni przed planowanym szkoleniem lub warsztatami - zwracamy zaliczkę do 7 dni od daty kiedy szkolenie lub warsztaty się odbyły
2. informacja o rezygnacji na mniej niż 14 dni przed planowanym szkoleniem lub warsztatami - udowodnione zdarzenie losowe - zwracamy zaliczkę do 7 dni od daty kiedy szkolenie lub warsztaty się odbyły
3. informacja o rezygnacji na mniej niż 14 dni przed planowanym szkoleniem lub warsztatami  - nieudowodnione zdarzenie losowe - nie zwracamy zaliczki ale przedstawiamy kilka opcji do wyboru aby zaliczka nie przepadła i była wykorzystana z korzyścią zarówno dla nas jak i dla Państwa.
4. informacja o rezygnacji po na mniej niż 14 dni przed planowanym szkoleniem lub warsztatami - bez podania powodu - nie zwracamy zaliczki

ODWOŁANIE szkolenia z przyczyn organizatora lub ze względu na brak chętnych osób na warsztaty - zwracamy zaliczkę do 7 dni od daty od daty kiedy szkolenie lub warsztaty miały się odbyć

11. POSTANOWIENIA OGÓLNE

  • Przysyłając zgłoszenie na szkolenie lub warsztaty akceptujesz powyższe warunki regulaminu oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883
  • Jeśli masz jakieś uwagi dotyczące powyższego regulaminu skontaktuj się z nami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WYBRANE ZDJĘCIA Z NASZEJ GALERII

zobacz całą galerię

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Cała ekipa Baśniowej Krainy spisała się wyśmienicie. Dzieci bawiły się jak nigdy wcześniej.
Dawno nie widziałam ich takich szczesliwych. POLECAM ! ! !

 
Agnieszka Kropiwnicka

Polecam kursy dla aniamtorów organizowane przez Baśniową Krainę. Czytałam wiele na tamat animacji, ale to, czego nauczyłam się na kursie zmieniło całkowicie moje podejście do animacji. Już nie boję sie zapraszać ludzi do zabawy. BARDZO DZIĘKUJE!

 
Mariola Oraczyk

Skorzystałem z usług podczas zabawy urodzinowej dla mojego dziecka. Jestem zadwolony z profesjonalnej obsługi oraz ciekawych gier i zabaw dla dzieci. Na pewno skrzystam jeszcze nie raz :)

 
Paweł Pamulski

projekt i wykonanie strony internetowej:
group4 - strony internetowe